INFORMACIJA VAIKŲ TĖVELIAMS - Vilkijos lopšelis-darželis "Daigelis"

Dalyvaujame projektuose

 ekokarta


 mazuju olimpiada


zaidimai moko


sveikatai palankus logozipio draugai

Visi laukiame Rugsėjo 1-osios! Nekantraujame su visais susitikti! Visų mažųjų draugų laukiame rugsėjo 1-ąją atvykstant į savo grupes iki 9.00 val. Grupių auklėtojos po atostogų grįžta rugsėjo 27 dieną, jums paskambins ir suteiks detalesnę informaciją.  Rugsėjo 1- osios šventė vyks grupėse. Tėveliai vaikučius palydi tik iki grupės.  Primename, kad lopšelyje-darželyje būtina laikytis visų saugumo reikalavimų, kuriuos nurodo Lietuvos Respublikos Vyriausybė. Saugokitės ir saugokite kitus - laikykitės rekomenduojamų atstumų, čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo, dėvėkite nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones. Lopšelyje-darželyje draudžiama lankytis, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudite, kosite, sloguojate), kitų užkrečiamų ligų požymių, karščiuojate (kai temperatūra 37,3 ir daugiau).

Prašytume vaikus į darželį lydėti tik vienam šeimos nariui.

Primename, kad paslaugos lopšelyje-darželyje organizuojamos maksimaliai laikantis grupių izoliacijos principų: vaikai nuolatos turi dalyvauti tos pačios grupės veiklose, skirtingų žaidimų aikštelėse žaidžia skirtingų grupių vaikai, ribojamas grupių darbuotojų kontaktas, vaikai maitinami grupės patalpose. Atsakingai laikomasi visų asmens ir patalpų higienos reikalavimų: patalpos reguliariai vėdinamos, valomos ir dezinfekuojamos, prie praustuvių padedama skysto muilo, sanitariniai mazgai nuolat dezinfekuojami.

Pasirūpinkite, kad vaikai būtų profilaktiškai pasitikrinę sveikatą, Vadovaujantis Lietuvos higienos normomis, profilaktiškai nepatikrintų vaikų, neturime teisės priimti į ugdymo įstaigą.


                                                   IKI SUSITIKIMO DARŽELYJE!

PROJEKTAI

smm logo

Naudingos nuorodos

smm logo


gelbekit vaikus be fono


vaiku linija


krs logo


vilikijos sen logo


vilikijos krasto logo


krsc logo


ikimokyklinis logo


mes rusiuojam


kauno sveikatinimo centras


 musu darzelis

Vilkijos lopšelis - darželis ,,Daigelis“
Savivaldybės biudžetinė įstaiga | Įstaigos kodas 191098546
A. Marmos g. 7, LT–54225 Vilkija, Kauno r.
Telefonas: (8 37) 556 380, el. paštas
vilkijosdaigelis@gmail.com